GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vinglas 6878251

nr 687 8251

Vinglas

6 st, 1800-tal, (fotnagg)

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 21 mars 2011
kl 17:36:49